Ünper  

Team MemberEkşi su mevkindeki perlit sahamızın yatırım süreci ciddi bir yatırım ve emek sonucu tamamlanmış olup ürettiğimiz ham perlit gerek kalitesi gerek yüksek genleşme oranıyla tüm Türkiye 'deki potansiyel alıcıların ilgisini çekmiştir.
Ham perlit üretimine yakın zamanda başlamasına rağmen firmamız çok kısa sürede perlit sektöründeki başarısını ham perlit tedarikçisi olarak ta yakalamayı başarmıştır.
Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde maksimum verimlilik ve yüksek kalite ilkesi ile çalışmakta, sektördeki diğer şirketler arasında yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Yeni yapılan paketleme tesislerimiz ile Perlit Artık perakende olarak pazarlanabilecektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünleri en uygun fiyat ile sunmak, Yenilikçi bir kurum anlayışı ile tüm müşterilerimizin beklentilerini doğru bir şekilde en kısa sürede karşılamak. Çevre dostu ürünlerimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde çevreye duyarlı, temiz ve sağlıklı üretim yapmak, Doğal kaynaklarımızı korumak ve en verimli şekilde kullanmak, Maden kaynaklarımızın toplum ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde işlenmesi ve sanayide kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamak, Ülkedeki madenlerimizin ihracat potansiyelini artırmak, uluslararası sektörlerde pazar oluşturmak, Ülke kaynaklarımızın dünya ticaretinde önemli bir konuma gelmesini sağlamak ve böylece ilimiz ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Madencilik Sektörüne ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik elemanlar yetiştirmek.

Vizyonumuz

Kurumsal gelişimi, kalitesi, güvenilirliği, profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyetine verdiği değer ile Madencilik sektöründe lider olmaktır.